Wszystkie noce z Tomem Grennanem

24.07.2022 10:15

Tom Grennan prezentuje euforyczny singiel „All These Nights”. Nowa piosenka podkreśla jego drapieżną ambicję, podczas gdy gwiazda list przebojów wyznacza nowy, ekscytujący kierunek twórczy na 2022 rok.

Tom Grennan

fot. materiały promocyjne

Tom wyjaśnia: „«All These Nights» to piosenka o wdzięczności za dobrą energię i dobrych ludzi w swoim życiu. Ludzi, którzy przynoszą ci radość i miłość. To początek nowego rozdziału. Mój dźwięk ewoluuje. Otwieram drzwi i ogłaszam: tu jestem!”.

„All These Nights” jest następcą najnowszego hitu Toma „Remind Me”. Nowy ulubieniec publiczności który podbił serca tysięcy fanów na koncertach i letnich festiwalach, w tym jednym z największych tłumów na głównej scenie festiwalu Isle Of Wight 2022. Wiosną Tom Grennan wyruszył w wyprzedaną trasę po Stanach Zjednoczonych, a także Europie i Australii. 4 czerwca dał urodzinowy koncert w rodzinnym Bedford. To największe jak do tej pory show na świeżym powietrzu Grennana w Wielkiej Brytanii, które pomieściło 15 tysięcy osób.

Tom kontynuuje trasę koncertową z koncertami w całej Wielkiej Brytanii. Poza swoim napiętym harmonogramem tras, niedawno dołączył do reprezentacji Anglii w Soccer Aid 2022, gdzie został nagrodzony tytułem „Player of the Match” za rewelacyjny występ, prędkość i imponujące zakończenie gry.

Muzyka Toma wciąż rozbrzmiewa na całym świecie i spotyka się z podekscytowaniem fanów wygenerowanym przez jego drugi album „Evering Road”. W samej Korei Południowej Tom stał się supergwiazdą dzięki nominowanemu do BRIT „Little Bit of Love”, który zyskał 30 milionów streamów i liczne covery kpopowych talentów, w tym Monsta X.W rodzinnej Wielkiej Brytanii jego przełom podkreśla lista najczęściej odtwarzanych utworów PPL z dwoma platynowymi hitami Grennana, „Little Bit Of Love” (ponad 300 milionów streamów) i „By Your Side”.Tom pracuje obecnie nad nową muzyką na swój oczekiwany trzeci album.

Źródło: informacja prasowa