advert 0:
advert:
device 1:all
device 2:all
advert final:

Znamy drabinkę turnieju FAME 29. Hitowe starcia już na początek

2 min. czytania
13.01.2026 11:49
Zareaguj Reakcja

Gala FAME 29 stanie pod znakiem turnieju, w którym do zdobycia będzie mercedes klasy S o wartości ponad 800 tysięcy złotych. Wiemy już, którzy zawodnicy zmierzą się w walce o tę nagrodę i jak wygląda turniejowa drabinka.

Stojaki z pucharami na podłodze, w tle logo ERGO ARENA, ciemne oświetlenie. fot. Karol Makurat/REPORTER
  • Główną nagrodą turnieju FAME 29 będzie mercedes klasy S.
  • Widzowie wybrali 8 uczestników turnieju w internetowym głosowaniu.
  • Ogłoszono już ćwierćfinały i potencjalne półfinały.

Turniej FAME 29: Ćwierćfinałowe pary ogłoszone

O tym, kto zawalczy w turnieju FAME 29, zdecydowali widzowie w internetowym głosowaniu. Ostatecznie w gronie ośmiu szczęśliwców znaleźli się: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn, Izu Ugonoh, Tomasz Sarara, Jay „Da Spyda Killa” Silva, Makhmud Muradov, Marcin „Thanos” Sianos, Alberto Simao i Mateusz Szmyd.

Zawodnicy zostali podzieleni już na ćwierćfinałowe pary. Znają także potencjalnych rywali w półfinale. Jak przedstawia się drabinka? W górnej części znalazły się pary: Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Izu Ugonoh i Tomasz Sarara vs Jay „Da Spyda Killa” Silva. Zwycięzcy tych starć zmierzą się ze sobą w półfinale. W dolnej części drabinki mamy takie starcia jak: Makhmud Muradov vs Marcin „Thanos” Sianos oraz Alberto Simao vs Mateusz Szmyd.

Zwycięzca turnieju sięgnie po mercedesa klasy S o wartości ponad 800 tysięcy złotych. Ponadto będzie mieć zagwarantowaną walkę na gali FAME 30, gdzie zmierzy się z triumfatorem poprzedniego turnieju - Denisem Labrygą.

Turniej FAME 29 - pary. Kto z kim walczy?

  • Mateusz „Don Diego” Kubiszyn vs Izu Ugonoh
  • Tomasz Sarara vs Jay „Da Spyda Killa” Silva
  • Makhmud Muradov vs Marcin „Thanos” Sianos
  • Alberto Simao vs Mateusz Szmyd

Walki będą odbywać się na zasadach K-1 w małych rękawicach i bez limitu liczeń. Galę FAME 29 zaplanowano na 24 stycznia w Arenie Jaskółka w Tarnowie.

Źródło: Meloradio.pl/FAME

logo STORIES