Ewa Kasprzyk podjęła decyzję ws. „Tańca z Gwiazdami”. A jednak

1 min. czytania
24.06.2026 10:39
Zareaguj Reakcja

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”. Polsat wydał oświadczenie i poinformował o zmianach w jury. Dlaczego aktorka zrezygnowała z pracy przy tanecznym programie słonecznej stacji?

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”. Znamy powód
fot. Adam Jankowski/East News
Redakcja poleca

Ewa Kasprzyk odchodzi z „Tańca z Gwiazdami”. Znamy powód

Ewa Kasprzyk znika z jury „Tańca z Gwiazdami”. Polsat wydał oświadczenie i poinformował o odejściu aktorki z tanecznego show. „Ewa Kasprzyk podjęła decyzję o odejściu z «Tańca z Gwiazdami» ze względu na dużą liczbę innych zobowiązań zawodowych. Aktorka zasiadała w jury najpopularniejszego show w Polsce od jesieni 2024 roku” - przekazano.

Dziękuję Ewie za te pięć edycji „Tańca z Gwiazdami” podczas których z pasją i ogromnym zaangażowaniem pełniła rolę jurorki. Znajomość kunsztu aktorskiego pozwoliła jej oceniać nie tylko taneczne umiejętności naszych gwiazd, ale też ogólny wyraz artystyczny ich występów. Jako jurorka zasłynęła z błyskotliwego poczucia humoru a swoimi komentarzami potrafiła rozładować każdą stresującą sytuację - powiedział dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak.
Redakcja poleca

Ewa Kasprzyk znika z „Tańca z Gwiazdami”. Będzie nowy juror

Przypomnijmy, że wcześniej plotkowano o zwolnieniu Ewy Kasprzyk z „Tańca z Gwiazdami”. Z kolei niedawno Fakt podał, że lada moment poznamy nazwisko nowego jurora, który będzie oceniał popisy uczestników tanecznego programu Polsatu. 

Quiz: Pamiętasz starych jurorów „Tańca z Gwiazdami”? Test dla wiernych widzów

1/10 W oryginalnym składzie jury „Tańca z Gwiazdami” znaleźli się:

Źródło: Meloradio.pl

logo STORIES