Marcin Najman wróci do freak fightów? „Ruszać się nie przestał”

2 min. czytania
12.12.2025 11:11
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman cieszy się sportową emeryturą po tym, jak ogłosił zakończenie kariery po ostatniej gali FAME. Jak sam jednak podkreśla, „nie przestał się ruszać”, co może zwiastować, że jeszcze zobaczymy go w klatce.

Marcin Najman w pomarańczowych szortach, robiący selfie w siłowni. fot. X/Marcin Najman
  • Marcin Najman nadal planuje obecność we freak fightach, ale jako komentator.
  • „Cesarz polskich freak fightów” poinformował o emeryturze po ostatniej walce z Bombą.
  • W ostatnich latach Najman zbudował formę, zrzucając blisko 20 kilogramów.

Marcin Najman wróci z emerytury?

Marcin Najman za każdym razem podkreśla, że jego decyzja o zakończeniu sportowej kariery jest ostateczna. Mimo wszystko fani nie dowierzają i wielu z nich jest przekonanych, że „Cesarz polskich freak fightów” prędzej czy później wróci. On sam więcej czasu poświęca teraz social mediom i komentarzom politycznym, a także Zbigniewowi Bońkowi. Nie zapomniał jednak o treningach.

Jeden z ostatnich postów Najmana może sugerować, że ten trzyma formę, by być gotowym do ewentualnego powrotu. A ta wcale nie jest taka zła. W ostatnich latach udało mu się z rzucić blisko 20 kilogramów!

Najman pozostaje w świecie freak fightów

O tym, że rezygnuje z walk, Marcin Najman poinformował po przegranym starciu z Pawłem Bombą. Wtedy zaznaczył jednak, że nie znika ze świata freak fightów, a będzie obecny w nim jako ekspert czy komentator. 

Odchodzę z klatki i ringu na własnych zasadach. Choć niezupełnie od freak fightów. Będziemy się pewnie widywać podczas programów. Wcielę się również w rolę komentatora. Tworzyłem podwaliny do tego nurtu sportów walki, który w ostatnich latach zawładnął polską sceną - pisał w mediach społecznościowych.

Źródło: Melo/X/Marcin Najman

logo STORIES