Agnieszka Kaczorowska weźmie ślub z Marcinem Rogacewiczem? Mówi o intercyzie

2 min. czytania
09.12.2025 10:50
Zareaguj Reakcja

Agnieszka Kaczorowska została zapytana, czy chciałaby wziąć ślub z Marcinem Rogacewiczem. Tancerka od razu wspomniała o intercyzie. „Żyjemy w świecie, gdzie rozwodzi się co trzecia para” - powiedziała.

Agnieszka Kaczorowska weźmie ślub z Marcinem Rogacewiczem? Mówi o intercyzie fot. Wojciech Olkusnik/East News
  • Agnieszka Kaczorowska jest już po rozwodzie z Maciejem Pelą.
  • Agnieszka Kaczorowska została zapytana, czy weźmie ślub z Marcinem Rogacewiczem.
  • Agnieszka Kaczorowska mówiła o ślubie. Od razu wspomniała o intercyzie.
Redakcja poleca

Agnieszka Kaczorowska zapytana o ślub z Marcinem Rogacewiczem

Agnieszka Kaczorowska zakończyła małżeństwo z Maciejem Pelą i zaczęła nowe życie u boku Marcina Rogacewicza. W najnowszym wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradziła, co czuła po rozprawie rozwodowej i ujawniła, że otrzymała nowe propozycje telewizyjne. Tancerka została też zapytana, czy chciałby wziąć ślub z Marcinem Rogacewiczem. Odpowiedź Bożenki z „Klanu” może zaskoczyć. Od razu wspomniała o… intercyzie!

Agnieszka Kaczorowska o ślubie. Od razu wspomniała o intercyzie

Podczas wywiadu z WP Agnieszce Kaczorowskiej przyszło zmierzyć się z pytaniem o ślubne plany z Marcinem Rogacewiczem. Celebrytka nie chciała wprost zdradzić, czy ponownie widziałby się w roli żony, ale wyznała, jakie ma teraz podejście do zawierania małżeństw.

Redakcja poleca
Wspaniale by było i to by wszystkim ludziom ułatwiło życie, gdyby wraz ze ślubem, który się bierze w tych wszystkich emocjach zakochania, czasem niektórzy biorą później, (...) żeby wraz z papierkiem ślubu był stos papierów, które trzeba podpisać i umówić się na to na początku. Ślub to umowa, która powinna zawierać nie tylko: „Jesteśmy mężem i żoną”, ale powinna zawierać intercyzę od samego początku, żeby dwójka ludzi dalej była jednostkami - są razem, ale każdy pracuje na siebie - stwierdziła.

Agnieszka Kaczorowska uważa, że „umowy podpisuje się na złe czasy”. - Bądźmy realistami. Jeżeli wam się uda i będziecie ze sobą do końca życia - brawo, wspaniale… Ale żyjemy w świecie, gdzie rozwodzi się co trzecia para, (...) więc wprowadźmy taką umowę wraz ze ślubem i wtedy wszyscy będą szczęśliwsi, wydadzą mniej pieniędzy na prawników, przy okazji rozwodu i wszystko pójdzie dużo łatwiej - podsumowała.

Źródło: Meloradio.pl/Wirtualna Polska

logo STORIES