Ksiądz próbował pogodzić Ewę Krawczyk i Juniora! „Dostał ataku padaczki”
Trwa walka o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Fakt ustalił, że wdowę po trubadurze i jego jedynego syna chciał pogodzić ksiądz Piotr Turek. Skończyło się na ataku padaczki Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora.
- Po śmierci Krzysztofa Krawczyka rozpoczęła się sądowa walka o jego majątek. O prawo do spadku spierają się wdowa po artyście i jego jedyny syn.
- Ewa Krawczyk i Krzysztof Igor Krawczyk Junior od lat pozostają w konflikcie. Chciał ich pogodzić zaprzyjaźniony ksiądz.
- Próby pojednania Ewy Krawczyk z pasierbem skończyły się tragicznie. Krzysztof Igor Krawczyk Junior dostał ataku i wylądował w szpitalu.
Ewa Krawczyk i Junior walczą o spadek po Krzysztofie Krawczyku
Sądowa batalia o spadek po Krzysztofie Krawczyku zdaje się nie mieć końca. Na razie majątkiem zarządza Ewa Krawczyk, która pozbawiła już Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora prawa do nazwiska ojca. Mówi się, że istniały dwie wersje testamentu Krzysztofa Krawczyka, a syn muzyka miał zostać uwzględniony we wcześniej powstałym dokumencie. Sprawa sądowa się przeciąga, a czas działa na niekorzyść Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora. Wkrótce może bowiem stracić nawet prawo do zachowku.
Jedyny syn Krzysztofa Krawczyka mieszka w klitce i z niecierpliwością czeka na wznowienie procesu. W maju prawniczka Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora przekonywała, że wkrótce sprawa ruszy z kopyta. Z kolei Marian Lichtman ostro skrytykował Ewę Krawczyk. - Prosiłem, żeby poszła na ugodę, żeby kupiła juniorowi pokój z kuchnią i byłaby najwspanialszą macochą na świecie. Nie była zainteresowana. Krzysio żyje w niedostatku, a tu nawet nazwisko mu zabierają i się z nim nie rozliczają. Gdzie oni mają serce - grzmiał w Show News.
Ksiądz chciał pogodzić Ewę Krawczyk i Juniora. „Zaproponowałem mediacje”
Redakcja Faktu ustaliła, że Ewę Krawczyk i Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora próbował pogodzić zaprzyjaźniony z trubadurem ksiądz Piotr Turek. Proboszcz parafii św. Anny w Łodzi chciał doprowadzić do spotkania zwaśnionych bliskich Krzysztofa Krawczyka. Niestety próby duchownego spełzły na niczym, a w dodatku zaczął on podejrzewać, że Junior jest przez kogoś „sterowany”.
Zaproponowałem mediacje. Pani Ewa Krawczyk wyraziła zgodę na kupno mieszkania i utrzymywanie tego mieszkania. Była też propozycja, żeby wielkie pojednanie odbyło się publicznie. Ale doszliśmy do wniosku, że na razie jednak powinno odbyć się bez fleszy. Najpierw niech dojdzie do rozmowy. Chciałem, żeby młody wystąpił z Trubadurami podczas koncertu. To byłoby dla niego wsparcie. (…) On nie chce. I widzę - może nie widzę, ale słyszę - że jest sterowany przez kogoś, kto nie chce pojednania
Miał pogodzić się z macochą, dostał ataku. Syn Krzysztofa Krawczyka trafił do szpitala
Fakt potwierdził w rozmowie z opiekunem Krzysztofa Igora Krawczyka Juniora, Krzysztofem Cwynarem, że próby pojednania z Ewą Krawczyk rzeczywiście miały miejsce. - Pytałem: na jakiej podstawie? Przecież między nimi nie doszło do żadnej rozmowy, nic nie zostało wyjaśnione - wytłumaczył, po czym zdradził, że na samą myśl o spotkaniu z macochą Krzysztof Igor Krawczyk Junior dostał ataku padaczki i trafił do szpitala.
Tak się zdenerwował, że dostał ataku. Trafił do szpitala. Krzysztof ma ataki, po których czasem kilka godzin dochodzi do siebie. Nie można traktować go jak rekwizytu. On nie może funkcjonować pod presją, której nie rozumie. Junior patrzy na to i mówi: „ja nie mam nic, nawet mieszkania”. Naprawdę boi się, że zostanie z niczym. Nie dostał mieszkania po babci, a ta chciała, by właśnie on z niego korzystał. Ja nie chcę afer. Chcę tylko żeby Krzyś miał spokój, godność i przyszłość. Żeby nie bał się dnia, kiedy zostanie sam. On już swoje przeszedł. Jest niepełnosprawny przez to, że jego ojciec miał wypadek. Najpierw niech mu wręczą akt notarialny. Jedyne, co Ewa Krawczyk zaproponowała Krzysztofowi, to miejsce na cmentarzu w Grotnikach. Dziwię się, że ksiądz Turek wykorzystuje okres świąteczny do takiego fałszu
Źródło: Meloradio.pl/Fakt